İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS NAKLİYATI

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ofis nakliyat işlerinde, aradığınız uzman çözüm yöntemlerini sizler için sunan firmamız, oldukça başarılı ve etkili çözüm yöntemleri sunmaktadır. Konusunda en etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, ofislerinizi taşıma işleminde, en iyi yöntemleri kullanmaktadır.

EKSPERTİZ İŞLEMİ

Ekspertiz işlemi, ofisiniz için gerekli kapalı kasa araç, ofis cihazları için özel ambalajlama işlemi ve asansör gerekiyorsa, asansörün kurulacağı yer gibi konular belirlenir. Bu konuda uzman olan firmamız, istenirse, sigortalama işlemini de yapmaktadır. Konusunda uzman olan ekiplerimiz, öncelikle ofis eşyalarını paketlemektedir. Özellikle elektronik cihazların paketlenmesi ve istiflenmesi, özen isteyen bir iştir. Özel paketlerde, özel olarak paketleme işlemiyle, cihazlarınız için mükemmel paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Yine ofislere özel dolaplar, sök-tak şeklindeyse, uzman mobilyacılarımız tarafından sökülmekte ve özenle paketlenmektedir. Diğer mobilya ve ofis malzemeleri de, özelliklerine göre paketlenmektedir. Konusunda başarılı olan firmamız, İstanbul Ofis Taşımacılığı hizmetinde, en iyi paketleme usullerini kullanmaktadır.

ASANSÖRLÜ İNDİRME İŞLEMİ

Ofis ve ev taşımada devrim oluşturan asansörler, ofis taşımada da devrim oluşturmuştur. Öncelikle, kaba eşyalar indirilir ve kapalı kasa araca yerleştirilir. Mobilya ve dolap gibi mukavemeti yüksek eşyaların boşluklarına da eşyalar yerleştirilir. Ancak, hassas eşyalar için en üst kısmın en güvenli yerleri seçilir. Bu şekilde İstanbul Ofis Taşımacılığı daha güvenli olacaktır. Üst kısma yerleştirilirse hassas cihazlar ve eşyalar, başarılı bir şekilde istiflenmektedir.

EŞYALAR YÜKLENDİKTEN SONRA YENİ OFİSE GİDİYOR

Yeni ofisiniz için, önceden yapılan keşif ile en iyi eşya indirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Konusunda başarılı ve etkili olan firmamız, İstanbul Ofis Taşımacılığı hizmetlerinde başarılı olmak için, indirme işlemlerinde öncelikle hassas eşyalardan başlamaktadır. Hassas eşyaların indirme işleminden sonra, kaba eşyalar, özenle indirilmektedir. Konusunda uzman olan ekiplerin, indirme işlemini gerçekleştirmesinden sonra, ofis taşıma işlemi son bulmaktadır. İsteğe bağlı olarak, ofis içerisinde eşyaların düzenlenmesi ve döşenmesi işlemi için, özel eleman temin edilmektedir.

Ayrıca kırılan veya dökülen eşyalarınız, sigorta kapsamına girmesi için, önceden sigortalamalısınız. Güvenli ve etkili t aşıma hizmetiyle, işinin uzmanı olan elemanlarımız, kısa zamanda İstanbul Ofis Taşımacılığı hizmetini bitirmektedir. Taşıma işinde profesyonel olan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel hizmeti sunmaktadır.

Biz sizi Arayalım

Telefon numaranızı ize gönderin, biz sizi arayalım.

Taşınma kontrol listesi

Taşınma kontrol listesini indirerek taşınmanızı takip edin

Kontrol listesi indir

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Fiyat Teklif formumuzu dolduraak bizden fiyat talep edebilirsiniz

İstanbul Evden eve Nakliyat fiyatları için Sayfamızı ziyaret ederek taşınma maliyetlerini öğrenebilir veya fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Teklif İste