İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

OFİS NAKLİYATI

Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eşya Depolama

Eviniz de kendinize yer açmak için İstanbul eşya depolama da doğru adrestesiniz. Günümüzde artık insanlar fazla olan eşyalarını bulundukları yerde muhafaza etmekte sıkıntı yaşamaktadır. Gelin sizin de eviniz de ya da ofisiniz de fazla olan kullanmayı uzun süre düşünmediğiniz eşyalarını itinayla firmamıza emanet edebilirsiniz. Pek çok insana ciddi anlamda yer problemi yaratan eşyalarını firmamız aracılığıyla saklamasının güvence ve rahatlığını siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

Eşya Depolamada Süreç Nasıl İşler?

1-Eşyaların Boyutuna Göre Depo Alanı Seçimi: Müşterilerimizin eşyalarının boyutuna göre web sitemizden kendisine en uygun olan depo alanını seçmekle başlar.

2-Eşyaların Taşınması İçin Uygun Araç-Gereç Seçimi: Bu aşamada müşterilerimiz eşya türüne uygun olarak nakliye aracını ve eşyaların paketlenip depolama için hazırlanması süresindeki kullanılacak envanterleri kendisi seçebilir.

3-Eşyaların Belirtilen Adresten Alınması İçin Randevu: Günümüzde insanlar çok yoğun bir tempoya sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin vaktinden çalmamak adına sizin uygun olarak belirlediğiniz randevu detaylarına göre firmamız personelleri sizinle irtibata geçerek eşyalarınızın teslim alınmasını sağlayacaklardır.

4-Eşyaların Güvencesi ve Takibi: Eşyalarınızı firmamız güvencesi altında sigortalıyoruz. Eşyalarınız için kiralamış olduğunuz depo alanının kamera sistemi ile 7 gün 24 saat takip edilmesinin avantajını sağlıyor ve depo alanın anahtarlarını değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

5-Depolama Yapmak İçin Gerekli Minimum Süre: Müşterilerimiz 1 ile 12 ay aralığında anlaşma yapabilirler. Süre tamamen müşterimizin isteğine bağlıdır. Dileğiniz zaman süreyi uzatabilir ya da İstanbul eşya depolama uygulamasını sonlandırabilirsiniz.

6-Özel Durumlar Kısa Süreleri Depolama İmkânı: Mevsimsel olarak sadece belli dönemlerde ve 1 aydan az zamanda da yine depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

7-Ödeme Aşaması: Eşyalarınız depolanmasının siz değerli müşterilerimize çok uygun ödeme imkânlarıyla sunmaktayız. Ödeme ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemize bakabilir, 7 gün 24 saat online olan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Eşya Depolamanın Avantajlı Nelerdir?

Evimizde, ofisiniz de kullanmadığınız eşyalarını iş yeriniz de uzun yıllar saklanması gereken evrakların olması ama saklama yapılacak alanların sizlere çıkarmış olduğu sorunlardan, sıkıntılardan firmamızın size sunmuş olduğu İstanbul eşya depolama hizmeti ile aşabilirsiniz.

Evinizde kullanmadığınız eşyaların vermiş olduğu dar alan görüntüsünün yerine ferah ve daha geniş yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Biz sizi Arayalım

Telefon numaranızı ize gönderin, biz sizi arayalım.

Taşınma kontrol listesi

Taşınmadan önce yapmanız gerekenleri kontrol ederek taşınma işinizi kolaylaştırın.

Kontrol listesi indir

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Fiyat Teklif formumuzu dolduraak bizden fiyat talep edebilirsiniz

İstanbul Evden eve Nakliyat fiyatları için Sayfamızı ziyaret ederek taşınma maliyetlerini öğrenebilir veya fiyat talebinde bulunabilirsiniz

Teklif İste